П`ятниця, 19.04.2024, 00:29 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Серпень » 22 » День народження Незалежності Батьківщини
День народження Незалежності Батьківщини

До визначних свят нашої країни – до Дня Прапору та Дня Незалежності – відбувся святковий мітинг у шахтарському містечку Білицьке  Добропільського району 22 серпня у сквері імені Тараса Григоровича Шевченка. На заході були присутні керівники та  працівники  виробництв шахти «Білицька», ЦЗФ «Жовтнева»,  ДНЗ  «Білицький професійний ліцей»,  вчителі шкіл, працівники бібліотеки-філії № 4, маленькі вихованці дитячих садочків, активісти та місцеві мешканці. Привітала присутніх секретар Білицької міської ради Іванова Т.В.

Ведучий заходу Краснопольський А.В. підтримував святкові емоції біличан вмілим керуванням мітингу.

Гарний настрій подарували учасники художньої самодіяльності Палацу культури Ім. Т.Г. Шевченка: вокальні групи «Вечорниці», «Гармонія» та дитячий колектив пісні "Веселка".

Наша Держава подарувала українцям 26 років тому найбажаніше – Незалежність. Наше громадянське завдання – берегти її, пам’ятати усі віхи досягнення цієї події, що дісталася нації нелегким шляхом.
      Вітаємо усіх громадян України зі святом Незалежності та Прапору!!!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 623 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1