Неділя, 05.04.2020, 22:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Березень » 14 » День українського добровольця
11:05
День українського добровольця

           
                                                              «Він, неодмінно там,де бою рев…»
                                                                                               Олекса Губський
      День українського добровольця відзначається в Україні 14 березня. Цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нової Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
     Для користувачів бібліотеки працівники провели бібліографічний огляд книжкової виставки «Подвиг заради майбутнього». Запропонована література та періодичні видання допомогли побачити учасникам огляду велику силу патріотизму та любові до рідної землі, що допомагають згуртовувати у скрутну хвилину та стримувати агресора. Адже рідна земля не просто словосполучення. Батьківщина поєднує у собі перший погляд батьків, теплі мамині руки, свіже повітря, сміх дітей, тупотіння маленьких ніжок, повів вітерця та серцебиття цілої нації, яка була і є на цій землі. 
     Цитати з «Заповіту борцям за визволення» Володимира Винниченка нагадали нашу історію, тому що в усі часи українцям доводилося захищати власну свободу. Книга «Добровольчі батальйони» від колективу авторів (Гладка К., Громаков Д., Миронова В., Плужник О., Покальчук О., Рудич І., Трофімович В.) – це хроніка історії  руху й водночас роздуми над його природою, що записувалося безпосередньо з  уст учасників подій, політиків, військових, громадських діячів та волонтерів. 
       Статті з періодичних видань ( «Українська культура», «Урядовий кур’єр» ) розкажуть про героїзм та мужність справжніх чоловіків. 
Запрошуємо до прочитання літератури, що вчить аналізувати та робити висновки.
                               


Нравится

Подібні новини:


Категорія: Виставки | Переглядів: 130 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]