Понеділок, 27.09.2021, 21:33 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Лютий » 11 » Можливості взаємодії людей поважного віку з органами влади
16:23
Можливості взаємодії людей поважного віку з органами влади

     

     11 лютого в Білицькій бібліотеці відбулася зустріч з мешканцями міста з приводу дослідження можливості взаємодії людей поважного віку з органами влади, на якій зустрілися люди поважного віку від 55 років і більше. Вони були об'єднані в фокус-групу, метою якої стало дослідження в рамках Проєкту "Соціальна активність - категорія без віку", що реалізується громадською організацією "Вік щастя". Задачею такого дослідження було почути від респондентів їх думки про те, яким чином вони безпосередньо звертаються до органів влади, по яким питанням, з якими труднощами вони стикаються та яким чином цим труднощам можна завадити. 
   

    Модератором та координатором дискусії була Юлія Олександрівна, яка вже мала позитивний досвід проведення тренінгів серед людей поважного віку. Кожен з присутніх прийняв активну участь в обговоренні, виказував свою думку, спираючись на свій особистий досвід, який був різним. Дискусія пройшла в конструктивній дружній атмосфері. На закінчення зустрічі присутні подякували організаторам за важливу дискусію, приємне спілкування та висловили побажання потрібних навчань по інструментам взаємодії з владою у майбутньому.
 

    Проєкт «Соціальна активність – категорія без віку» здійснюється громадською організацією «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» за підтримки Фонду сприяння демократії  Посольства США  в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


Нравится

Подібні новини:


Категорія: Масові заходи | Переглядів: 75 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]