Четвер, 28.03.2024, 21:18 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2022 » Лютий » 5 » Добропільщина – перлина Донбасу
Добропільщина – перлина Донбасу

В цьому році Донецька область відзначає свій 90 - річний ювілей. До цієї знаменної дати наша бібліотека презентувала книжкову виставку з краєзнавства «Добропільщина - мій рідний дім». Виставка складається з чотирьох розділів. У першому розділі «З Донбасом у серці», розташовані книги загального характеру про Донбас. Другий – «Добропілля - перлина Донбасу», вміщує матеріали, пов’язані з містом Добропілля та його видатними людьми. Особливий інтерес може викликати книга Володимира Подоляна «Слово про Добропілля: роки, події, люди», яка розповідає про історію міста Добропілля – з давних- давен до нашого часу та в якій використано великий історичний та фактичний матеріал. Третій розділ «Білицьке – моя маленька батьківщина», присвячений рідному місту Білицьке . В цьому розділі зібрані матеріали періодичних видань, які складають тематичні теки: «Відомі люди міста Білицьке», Білицьке – рідне мсто», «Батько й син – одне життя на двоїх», яка присвячена двом чоловікам – батькові й сину - Олексію та Булату Бутунаєвим. Зацікавить читачів й маловідома книга нашого земляка Олександра Мазуренка «Із Донецька - Україною», автор якої – унікальна людина, яка не лише перемогла власну долю, а й стала прикладом для інших. Із державним прапором він пройшов на милицях всю Україну довжиною в 9000 км. До речі, працівники бібліотеки всі матеріали, присвячені подвигу цієї людини зібрали в тематичну папку «Щоденник мандрів Україною біличанина Мазуренка Олександра Андрійовича». Розділ «Літературна нива земляків» вміщує літературні надбання добропільських і білицьких поетів. Серед них збірки поезій : «Крылья надежды», «На крыльях надежды», «Чувства вслух», «Связь поколений», а також окремі авторські збірки Анатолія Копцова, Євгена Бахтіна, Сергія Васильєва, Вадима Большакова та інших. Ця виставка стане у нагоді всім тим, хто цікавиться історією рідного краю, свого рідного міста! Запрошуємо ознайомитися мешканців міста з краєзнавчими матеріалами, багато з яких збирались власноруч та зібрані на цій книжковій виставці. Приєднуйтесь до читання!

Категорія: Виставки | Переглядів: 211 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1