Вівторок, 30.04.2024, 02:04 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Вересень » 7 » Донбас: 1941-1943
Донбас: 1941-1943

На долю нашого краю, як і на долю рідної України, випало багато лихоліття. Два довгих роки нацистська орда руйнувала наш край, а Донбас, воював на всіх фронтах, в партизанських загонах і підпіллі, разом зі всією країною йшов до Перемоги.
       Напередодні Дня визволення Донбасу від нацистських окупантів наша бібліотека  презентувала своїм користувачам книжкову виставку - пам'ять «У вогні палала рідна сторона». Бібліотекарі запропонували звернутися до сторінок історії, щоб дізнатися більше про ту перемогу, про героїв-донбасівців, про правду тієї війни. Книги пов'язані однією темою: «Донбас в роки війни» і написані для тих, кому не байдужа історія рідного краю. Треба пам'ятати, щоб жити.

Категорія: Виставки | Переглядів: 257 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2