Четвер, 28.03.2024, 14:11 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Досвід роботи – бібліотечна скарбничка
Досвід роботи – бібліотечна скарбничка

Семінар «Професійність крізь призму душі і серця» зібрав у бібліотеці – філії № 4 дорогих колег з Добропільської ЦБС. Обмін досвідом – необхідна умова професійного зростання. Ми ретельно готувалися, обираючи серед сотень проведених заходів найяскравіші. Кожен захід, вже за усталеним звичаєм, ми уявляємо ще на стадії підготовки до проведення. Цьому сприяє чітке усвідомлення цілей при організації заходу, знання своєї читацької аудиторії, її смаків та вподобань. Адже читач – головний заспівувач у бібліотечній роботі. До семінару підготували фотозону «У Параски та Миколки» , надаючи автентичності українському житлу вишитими рушниками.

Виступи друзів бібліотеки Булатової О.Г. , бібліотекаря ДНЗ «Білицький професійний ліцей»,

Бойко А.О., психолога БДІ,

колективу вчителів Музичної школи № 2 м. Білицьке «Мелоді мікс»,

акордеоніста Максима Федорчука,

депутата Білицького виконкому та директора ПК імені Т.Г.Шевченка Краснопольського А.В. перемежовувалися з доповідями бібліотекарів БФ№4, а презентація «Співпраця будує майбутнє» розкрила яскраві моменти співдружності із освітніми, соціальними  та культурними закладами м. Білицьке.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 460 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2