Четвер, 25.04.2024, 02:02 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Січень » 22 » Голосно читаємо - казки знаємо!
Голосно читаємо - казки знаємо!

Білицька бібліотека - філія №4 продовжує голосні  читання за програмою «Нам  без книг ніяк не можна». Цього разу бібліотекарі навідалися на гостини до учнів 1 класу ЗОШ №10 (кл. керівник Бєланова І.В.).Із задоволенням  першокласники подорожували сторінками українських народних казок.

Малюки  познайомилися  з найкращими примірниками казок, які є на полицях бібліотеки.  Вони не тільки уважно слухали цікаві українські казки, але й приймали участь в їх обговоренні. Сподобалися дітям народні казки «Зимівля звірів», «Чому вовк не схотів собачого життя», а особливо казка «Сини», яка примушує задуматися над складним світом людських взаємин, навчає відрізняти добро від зла, а також спонукає робити гарні вчинки.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 386 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1