Субота, 20.04.2024, 01:55 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Березень » 7 » Як починається весна? Авжеж – жіночим святом!
Як починається весна? Авжеж – жіночим святом!

8 Березня. В саме цей день людство вшановує жінку, жінку – матір, жінку – світоч, жінку – берегиню життя на землі. Ось і напередодні цього свята – свята весни, свята кохання в нашій бібліотеці зібрались жінки – біличанки на літературно – поетичну кав’ярню «У жінці все від Божої любові…». Бібліотекарі в теплій, невимушеній атмосфері привітали гостей з наступаючим святом. Прийшли поздоровити присутніх і наші жінки – місцеві поети - аматори.

Ковальчук Юлія прочитала свої вірші  присвячені матері та улюбленій сестрі. А Мельник Надія викликала посмішку своїми гуморесками «Вигідні галоші», «За ц вам, люди, розмовляти на політичні теми» та сльози на очах віршем «Не кажи мені більше мамо». Чудовими віршами про жінку, веселими жартами, музичними відео привітаннями був насичений сценарій зустрічі. Жінки за чашечкою запашної кави отримали незабутні позитивні емоції та гарний настрій.

Не забув привітати зі святом весни і наш постійний користувач, мешканець Білицького будинку – інтернату Федоров Юрій Кузьмич. Він подарував малюнок, який сам створив.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 256 | Додав: tetyana | Рейтинг: 2.0/2