П`ятниця, 19.04.2024, 02:13 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Травень » 11 » Якщо зміцніє хоч одна родина, міцніше стане й наша Україна!
Якщо зміцніє хоч одна родина, міцніше стане й наша Україна!
Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружніх і працьовитих. Родина – це не тільки рідні та родичі. Родина до родини – це і є народ. Про все це дізналися учні 2-Б класу ЗОШ №10 (кл. керівник Гапон В.Д.) на родинному святі «Моя сім’я, родина, рід», який пройшов в стінах міської бібліотеки. Цей захід присвячений Міжнародному Дню сім’ї, який ми відзначаємо щорічно 15 травня. На святі діти читали вірші, заспівали пісню про маму, прийняли участь у розмаїтті цікавих ігор: «Зроби так», «Хто такий?», «Назви ласкаво», «Хто старший? Хто молодший?». Оплесками вони зустріли виступ своїх однокласників Уланової Насті та Сухініна Максима, які з гумором розповіли сценку «Розмова». Але «найсмачнішою» частиною свята було куштування запашного хліба, піднесеного школярам бібліотекарями, як символа єдності сім'ї. Такі заходи прищеплюють дітям любов до рідної землі , вчать шанувати свою Батьківщину та родину. І вцьому завжди допомогає наша бібліотека!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 814 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1