Четвер, 25.04.2024, 08:24 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Липень » 2 » Казковими стежками книжкового літа
Казковими стежками книжкового літа

Найперші твори, які починають читати кожній дитині це, безперечно -  казки! Адже завдяки саме казці, людина стає добрішою, навчається бачити красу навколишнього світу. Їх люблять не тільки діти, але й багато дорослих. Слухаючи й читаючи казку, ми потрапляємо в чарівний світ, де відбуваються справжні дива! Саме для того, щоб згадати казкових героїв, пограти в ігри та конкурси,бібліотека запросила дітей під час літніх канікул на гостини  на  гру - вікторину  «Серпантин казок». Діти з цікавістю приймали участь у вікторинах «З  якої казки?», «Згадай літературного героя», відгадували загадки про казкових героїв. Під час заходу  маленькі користувачі не тільки відпочили, але і з користю провели свій вільний час. Всіх, хто нудьгує, запрошуємо до нашої бібліотеки. У нас завжди комфортно, весело та цікаво!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 280 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.4/5