П`ятниця, 29.03.2024, 02:55 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Вересень » 21 » Хай буде мир на всій Землі!
Хай буде мир на всій Землі!

В світі немає жодної людини, яка б не бажала  жити в злагоді та мирі.
Наша держава протягом багатьох століть не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. Що таке смерть, розруха, голод, неймовірні людські страждання український народ пережив на собі. Тому до Міжнародного дня миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

В усьому світі символом миру вважається білий голуб.

Саме до Всесвітнього дня Миру, який відзначається щорічно 21 вересня, в бібліотеці пройшов майстер - клас «Створи власний голуб миру».

Користувачі бібліотеки разом з бібліотекарями створювали паперових голубів, на яких залишили свої побажання щасливого дитинства  в Україні, швидкого закінчення війни та мирного неба на Донбасі.

Хай завжди буде мир на планеті Земля !

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 234 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1