П`ятниця, 19.04.2024, 08:07 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Вересень » 24 » Книга - це завжди актуально
Книга - це завжди актуально

Неабияке задоволення приносять нові книги, які надходять до бібліотеки. Це радість для всіх - як для бібліотекарів, так і для мешканців міста! Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Це яскраві видання на будь-який смак для читачів різних вікових груп. Для своїх  користувачів бібліотекарі провели бібліографічний огляд нових надходжень «Увага, новинки!». Присутніх на заході зацікавили новенькі книги  і вони виявили бажання взяти видання додому.

Бібліотечні працівники впевнені, що нова література зацікавить широке коло читачів - і шукачів пригод,  і шанувальників різних видів мистецтва, спорту, техніки та багато іншого.

Тож запрошуємо відвідати бібліотеку  міста, ознайомитися з новинками та обрати книги, які стануть вам до вподоби.

Категорія: Нові надходження | Переглядів: 1167 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.7/3