Субота, 20.04.2024, 04:21 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 15 » Книги – наші друзі!
Книги – наші друзі!
Що молодь може розповісти про книгу? «Ніколи… В мене багато творів за шкільною програмою… Ілюстрацій замало… Текс неосяжний…» Чи можна таке ставлення до найціннішого винаходу людства змінити? Чи може це зробити бібліотекар? Можна і може! Ліки від цього – незвичайна форма роботи - бібліокешинг! 14 березня бібліокешинг «Книжковий БУМ» був проведений з учнями 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 на чолі з класоводом Харченко Л.А. бібліотекарем Піщенко Н.В. Короткий експрес-екскурс «Що? Де?» нагадав учням про принцип розташування літератури у залі. Бібліотекар запитував, використовуючи твори за шкільною програмою, старшокласники повинні були вірно відповісти, відшукати певну книгу на книжкових поличках, а у книзі знаходилось наступне запитання, ребус або вікторина. Відшукувати скарби у книжках сподобалось усім – і учням, і вчителю. Там, де школярі замислювались, бібліотекар давав підказки, або вчитель наштовхував на вірну путь роздумів. Гра-пошук задіяла і книжкові виставки, за завданнями «пошуковці» декламували вірші, зачитували уривки з творів, весело гомоніли, відшукуючи необхідну книгу. Було задіяно багато персонажів з художніх творів, навіть пташиний – з твору А.Конан Дойля «Блакитний карбункул» - різдвяний гусь, який, у нашому випадку, приховував у своїй шиї наступне завдання. Ця форма роботи розкриває невеличкі секрети самостійного пошуку книг, демонструє неосяжний світ друкованих видань, який зберігається у міській бібліотеці! Висновки заходу: пізнавально, цікаво, бадьоро, можна повторити! Дорогі бібліотечні друзі! Якщо вам попадуться завдання у книгах, не дивуйтесь, спробуйте відповісти на них та поділитися з іншими читачами враженнями про книгу, написавши хоча б двійко слів про неї та віддавши відгук бібліотекарю. Приємного читання!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 781 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1