Четвер, 25.04.2024, 03:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Вересень » 14 » Книги – сонячне світло!
Книги – сонячне світло!

Безмежна сила книги. З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Вона відкриває нам небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.

Книга допомагає у навчанні і вихованні, збагачує знаннями,  пробуджує мрію. Книга — мудрий друг, який, не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.
Напередодні   Всеукраїнського  дня бібліотек наш заклад культури  провів  для  своїх читачів гру-вікторину «З книгою відкриваємо світ».

Діти із задоволенням прийняли участь в цікавих конкурсах «Словограй», «Добери слово», в грі «Книжкове – не книжкове» та перевірили свої знання, відповідаючи на питання вікторини «Твій друг – книга»

Читаючи книги, ми стаємо мудрішими, добрішими, світлішими, довідуючись  багато цікавого та нового.  Книга таїть в собі мудрість багатьох поколінь. Якщо ви бажаєте бути сучасними та креативними – читайте та приходьте до нашої бібліотеки!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 210 | Додав: tetyana | Рейтинг: 2.3/3