П`ятниця, 29.03.2024, 15:50 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Січень » 21 » Книги та письменники - ювіляри 2021 року
Книги та письменники - ювіляри 2021 року

Книги, як і люди мають свій рік народження. 2021 рік багатий на ювілейні літературні дати. Вже традиційним стало для нашої бібліотеки оформлення книжкової виставки, присвяченої таким ювілеям. В цьому році для широкого кола читачів на абонементі презентована книжкова виставка «Ювіляри-2021», на якій розміщені книги - ювіляри, а також книги письменників - ювілярів.

Серед відомих книг- ювілярів:»Божественна комедія» (1321р.)Данте Аліг’єрі, «Собор Паризької Богоматері» (1831р.)Віктора Гюго, «Червоні вітрила» (1921р.) Олександра Гріна, «Червоне і чорне»(1831р.) Стендаля та  інші. В цьому році ми згадуємо таких письменників – ювілярів:  українську письменницю Леся Українка(150 р.), фантаста Станіслава Лема (100 рокі), російських письменників Миколу Некрасова та Федора Достоєвського, яким в цьому році виповнилося  би 200 років.
     Якщо Ви зацікавилися нашою виставкою та бажаєте ознайомитися з нею більш детальніше, завітайте до нашої бібліотеки.

Виставка буде чекати на  своїх читачів увесь 2021 рік.

Категорія: Виставки | Переглядів: 839 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1