П`ятниця, 19.04.2024, 01:30 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Жовтень » 11 » Козацька слава вовік не поляже
Козацька слава вовік не поляже

Як відомо людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу.
Ми можемо пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а вміло захищала себе від ворогів. Був час, коли всю нашу землю загарбали й поділили між собою сусідні держави. Нестерпно було жити українському народу в неволі. І почав він утікати в пониззя Дніпра, за пороги, де були дикі степи. Втікачі називали себе козаками, тобто вільними людьми. На островах, що лежали посеред бистрої Дніпрової води, вони заснували Запорозьку Січ.
      Саме напередодні  славнозвісного свята Дня українського козацтва  працівники  міської бібліотеки разом з учнями 4-А класу  ЗОШ №10 (кл. керівник Науменко І.В.)перегорнули одну із сторінок нашого славного минулого, провели один день на Запорізькій Січі й ближче познайомилися із життям та побутом українських козаків. Бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. ознайомила  школярів з книгами про козаків, які є на полицях бібліотеки, а також прочитала оповідання «Запорозька Січ» та «Січова родина». Патріотичні заходи серед  школярів допомагають  покращити знання свого родоводу, історичних та культурних надбань предків, які необхідні не лише для піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій у сучасному нашому житті.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 292 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1