П`ятниця, 29.03.2024, 17:11 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Квітень » 17 » Край коханий понад усе!
Край коханий понад усе!

Квітневий простір Білицької бібліотеки-філії № 4 завжди збирає до себе цікавих людей, що створюють майбутнє. Такою людиною для відвідувачів бібліотеки став Гайворонський Петро Євгенович, український письменник, журналіст, краєзнавець, член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців.

Краєзнавча зустріч «Що там, за горою?» присутнім надала мотивацію для дослідження свого краю, свого міста, вуличок, будинків. «Головне в житті – набутий досвід», - каже Петро Евгенович, а гості заходу, гурток юних журналістів з керівником  Козюбердою А.О., учні старшокласники ЗОШ № 9 з вчителем  історії  Ямборкою А.М. також набували досвіду у спілкуванні, що й стверджувало цей вислів. Запитували : яка професія найбільше подобається, які книги читали у юнацтві, як стали учителем, чому займаєтесь краєзнавством, чи важко бути активною людиною і встигати там, де інші тільки жаліються, що нічого не встигають. Петро Евгенович з відкритим серцем відповідав, одночасно даючи корисні поради дітям як не нудьгувати. Адже кожну тему можна і слід робити цікавою, кожна справа є важливою, кожен день відповідальним, а кожна людина може бути щасливою, якщо цього забажає. Діти декламували вірші і власні, і письменницькі, гість також зачитував вірші зі збірок, які подарував бібліотеці на згадку про теплу зустріч. Також Петро Євгенович розповів, з чого починається краєзнавство – з питань: «А що там, за горою?», «Скільки років цьому будинку?», тобто із елементарної  дитячої зацікавленості. Краєзнавча зустріч  нагадала дорослим, що живе спілкування позитивно впливає засвоєнню знань, а дітям – яка цікава та незвичайна професія учителя, особливо коли мріється про неї з дитинства, особливо коли вчиш дітей свого рідного краю!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 451 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2