П`ятниця, 19.04.2024, 00:50 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Квітень » 20 » Краса природи порятує світ
Краса природи порятує світ

Земля – колиска людства. Вона носить на собі океани, хмари та їхні тіні, розкривається джерелами,  вбирає в себе всі сніги й дощі, дає всьому життя. Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому дивосвіті природи, спілкуватися з нею. Її краса не може не хвилювати душу. 12 американських школярів запропонували відзначати 22 квітня День Землі.  А з 1991 року цей день відзначає й Україна. Він став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

До цієї дати бібліотека – філія №4 підготувала тематичну викладку книг «Природа – душа Всесвіту».  Для учнів 4 класу ЗОШ №10  бібліотекарі провели  бесіду «Доля планети у наших руках».

Діти висловлювали свої думки щодо збереження навколишнього середовища. Якщо б кожен із нас прибирав сміття після себе, піклувався про природу, не забував гасити вогонь, то екологічний стан нашої країни та міста був зовсім інакшим. Сподіваємось, що подібні заходи це ще один внесок в наше чисте майбутнє!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 420 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1