Четвер, 28.03.2024, 19:16 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Квітень » 7 » Лелеки щастя в дім приносять
Лелеки щастя в дім приносять
Незабутньою подією для дітей старшої групи (вихователь Гофман В.І.) ДНЗ №13 «Світлячок» стала природнича подорож «Птах, що приносить щастя», яку для них провели працівники міської бібліотеки Гук Л.П. та Піщенко Н.В. Діти дізналися багато цікавого про лелеку – птаха, який уособлює щастя, сімейний затишок, мир та добро. Вони із задоволенням відгадували загадки, відповідали на питання вікторини «Що я знаю про лелеку?», танцювали «танок лелек», грали в гру «Істота – неістота». Радістю горіли дитячі оченята, коли вони будували справжнє гніздо для птахів! Діти пообіцяли ніколи не руйнувати пташиних гнізд. Любов до живої природи починається з дитинства. Завдання дорослих – прищеплювати її змалечку. І в цьому завжди допомагає наша бібліотека.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 788 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1