Вівторок, 23.04.2024, 11:28 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Вересень » 14 » Літературні обрії М. Коцюбинського
Літературні обрії М. Коцюбинського

14 вересня у читальному залі бібліотеки  відкрилася виставка-ім’я «Літературні обрії М. Коцюбинського», присвячена 155-річчю від дня народження українського письменника.
Михайло Коцюбинський - одна з найяскравіших і найсвоєрідніших постатей в українській та усій світовій літературі кінця ХІХ сторіччя. В своїх творах він показав силу й енергію простих трударів, їх нездоланну стійкість у боротьбі за нове справедливе життя, відобразив соціальні і національні прагнення українського народу, оспівав його високу поетичність.
На книжковій виставці, яку презентує  бібліотека, представлено  багато цікавої літератури про М. Коцюбинського: це його біографія, спогади видатних людей, критичні статті, а також фотографії та портрети.    Крім того, на виставці можна знайти його твори. А саме: «Тіні забутих предків», «Fata morgana», «Дорогою ціною» та інші.
      Книжкова виставка зацікавить багатьох учнів, студентів, вчителів та звичайних читачів. Адже М. Коцюбинський був великим майстром рідного слова в українській літературі.
     Виставка-ім’я «Літературні обрії М. Коцюбинського» буде працювати до 24 вересня.
                                       Запрошуємо усіх на перегляд.

Категорія: Виставки | Переглядів: 351 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1