Четвер, 28.03.2024, 13:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Червень » 11 » Літні зустрічі в бібліотеці
Літні зустрічі в бібліотеці

11 червня до міської бібліотеки завітали на екскурсію вихованці  пришкільного табору «Веселка» на базі Білицької ЗОШ I-III ст. №9. Завідуюча бібліотекою Тетяна Володимирівна Краснопольська розповіла маленьким «чомусикам» про правила бібліотеки та поводження з книгами, ознайомила відвідувачів з новенькими книжечками, які бібліотека отримала від Українського інституту книги,  привітала з новим званням – користувач та запросила приходити  до бібліотеки з батьками та друзями.

Особливе захоплення у дітей викликали книги про морських жителів, світ динозаврів, енциклопедії у доповненій реальності 4D та дитячі яскраві журнали.

Діти активно прийняли участь у вікторині, розгадували загадки, переглянули пізнавальні відео та мультики. Захід пройшов цікаво, весело та пізнавально. Всім екскурсія сподобалася і діти виявили бажання прийти до бібліотеки з батьками, братиками та сестричками.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 219 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1