Четвер, 25.04.2024, 12:05 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Серпень » 6 » Літній читальний зал чекає вас під відкритим небом!
Літній читальний зал чекає вас під відкритим небом!

Влітку під час шкільних канікул діти мають багато можливостей провести з цікавістю свій вільний час. І в цьому як завжди допомагає міська бібліотека! Вона пропонує поєднати приємне  та корисне  з метою популяризації видань та послуг! Одна з найулюбленіших форм роботи –  це читальний зал на свіжому повітрі.

Бібліотекарі  ознайомили  дітей з новинками дитячої та підліткової  літератури, про книги українських та зарубіжних письменників, які створюють атмосферу захвату та сприяють розвиткові фантазії.

А також  читачі дізналися про послуги, які надає бібліотека . Це і видача довідок, і отримання індивідуальних консультацій з читання , і безкоштовний WI-FI, де можна прочитати про останні події в Україні та світі, дізнатись прогноз погоди,  зайти на свої сторінки у соціальних мережах та е-пошту. А головний «плюс» бібліотеки на свіжому повітрі – відпочинок від гаджетів, відкрите спілкування з книгою та водночас із природою!  Подібні заходи, підказують, що свою вільну годинку можна завжди провести у міській бібліотеці за читанням цікавої книги! Ми гарантуємо: тепла та надзвичайних емоцій вистачить на всіх!!!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 445 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1