П`ятниця, 29.03.2024, 11:53 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Червень » 16 » Літо у книжкової полиці
Літо у книжкової полиці

Літні канікули – унікальна можливість залучити до бібліотеки та читання нових читачів, створити сприятливі умови для творчості і приємного спілкування з літературою для всіх бажаючих.

Літо – це чудова пора для змістовного відпочинку та читання улюблених книжок. А у книг, як відомо, канікул не буває. І доказом тому  є літні читання в нашій бібліотеці. Цього року бібліотекарі запросили юних відвідувачів на літні читання «Літо у книжкової полиці».

Бібліотекарі  презентували  виставку  «Мандруємо світом книги» та ознайомили дітей з книжечками від Українського інституту книги. Діти уважно слухали оповідання Нестайка В. "Дивовижні пригоди в лісовій школі". Присутні з цікавістю обговорювали прочитане.  Всіх бажаючих запрошуємо в нашу бібліотеку. Пам’ятайте, що відпочинок з книгою – це завжди не тільки цікаво та весело, але й пізнавально!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 192 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1