Субота, 20.04.2024, 11:03 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Вересень » 11 » Мандрівка до книжкового королівства
Мандрівка до книжкового королівства

Сьогодні  чудового осіннього дня до нас завітали діти дитячого садочку «Дзвіночок», з  яким нашу бібліотеку зв’язує довголітня співпраця та дружні стосунки. Цього разу на екскурсію «Мандрівка книжковим містом»  прийшли дошкільнята середньої  («Гномики») та старшої  груп («Чомусики»). Тут  їх зустріло розмаїття цікавих книжок, які бібліотека отримала від Українського інституту книги.

Особливо сподобалися дітям унікальні книжки з доповненою реальністю, на сторінках яких оживали ящирки,  динозаври та інші тварини.

Бібліотекар розповіла присутнім про читацький формуляр, про правила користування книгою та бібліотекою, а також провела екскурсію всіма залами бібліотеки.

На дорослому відділі зацікавили дітей справжні експонати часів Другої Світової війни, в читальному залі на них чекали рідкісні цікаві видання.

Під час екскурсії маленькі відвідувачі з користю провели свій час. Вони не тільки познайомилися з цікавими книжками, але й відгадували загадки про книгу та читання та відповідали на питання вікторини «Що я знаю про книгу та бібліотеку?»
         Працівники бібліотеки щиро вдячні небайдужому керівництву та вихователям дитячого закладу за спільну плідну співпрацю у проявленні стійкого інтересу до книги та бібліотеки.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 189 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1