Четвер, 25.04.2024, 13:33 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2022 » Січень » 27 » Голокост: все, що залишилось, - пам'ять
Голокост: все, що залишилось, - пам'ять

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.
Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.

З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту 26 січня працівниками Білицької міської бібліотеки-філії  була проведена інформаційна година «Свіча Голокосту не згасне» для учнів 11 класу ЗОШ №9 (класний керівник Зіганшина К.В.).
Захід був проведений з метою поглиблення знань  з історії України.  Бібліотекар назвала історичні факти, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття та передала всю глибину трагізму приречених на смерть людей. З розповіді бібліотекаря  діти дізналися що  означає це вбивче слово, вшанували пам’ять   невинно убієнних,  Діти  переглянули відеоролики, де  коротко  розповідається про Холокост.   Учні висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам Голокосту та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами.

Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші  діти не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 240 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1