Неділя, 28.04.2024, 07:40 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Грудень » 3 » Мої права – моє життя
Мої права – моє життя

Щороку 10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Це свято засноване 4 грудня 1950 р. на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, у якому чітко сформульовані положення про права людини. В умовах становлення України як суверенної і незалежної правової держави все частіше піднімається питання про правове виховання громадян, адже необізнаність в системі правопорядку, що існує в державі, заважає розумно користуватися своїми правами та уникати хибних вчинків та злочинних діянь.
        3 грудня в бібліотеці-філії №4 презентовано правову виставку «Мої права – моє життя». Розділи книжкової виставки: «Держава – гарант законності», «Права людини понад усе», «Молодь: уроки права, уроки життя». Головна мета виставки – сприяти формуванню у громадян, передусім молоді, правової свідомості та правової культури, вихованню почуття людської гідності, розумінню соціальної цінності права. Представлена виставка сприяє підвищенню правової обізнаності та культури, повагу до власної особистості та оточуючих, а також громадянсько-патріотичну позицію, готовність бути гідними громадянами своєї країни, виявляти почуття любові до України та віру в її світле майбутнє. Знання отримані з літератури представленої на виставці, допоможуть уміло користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, адже від обізнаності молоді з правових питань залежить те наскільки ефективно молоді люди будуть вміло користуватися своїми законними правами та не порушувати законні інтереси інших.

Запрошуємо до перегляду. Виставка буде діяти до 15 грудня.

Категорія: Виставки | Переглядів: 244 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1