П`ятниця, 19.04.2024, 14:54 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Листопад » 8 » Мово рідна! Слово рідне!
Мово рідна! Слово рідне!

Українська мова – це безмежний океан. Вона мелодійна, як пісня солов’їна, прекрасна і барвиста, наче дощова веселка. Не можна ходити  по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою народом у віках рідною мовою. Зараз в Україні проводяться ретельні дослідження витоків української писемності. Вважається, що саме з преподобного Нестора Літописця і починається письмова українська мова.
 З метою залучення молодших школярів до джерел  і витоків рідної мови та розширення знань про її красу ,  працівники  міської бібліотеки завітали до учнів  3-А класу ЗОШ №10 напередодні  Дня  української писемності та мови. Вони підготували і провели   цікавий захід «Мене чарує мова наша рідна…». Бібліотекарі запропонували дітям багато лінгвістичних конкурсів. Із задоволенням учні приймали участь у літературній грі  «Що?Де? Коли?», вікторині «Відгадай загадки», бліц – турнірі «Хто швидше?», «Доповни речення за змістом».

Але найбільший захват викликав у школярів конкурс «Бюро казкових знахідок», на якому вони відгадували казки за певними предметами. Високий рівень знань учнів  показав і  мовленевий конкурс «Редактор». Цікавий захід, проведений бібліотекарями додав дітям не тільки нових знань, але і чудового настрою!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 523 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1