Субота, 20.04.2024, 06:12 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Вересень » 24 » На мультсерпантин до бібліотеки
На мультсерпантин до бібліотеки

У той час, коли в деяких бібліотеках падає відвідуваність, до Білицької міської бібліотеки діти приходять цілими групами.Цього разу  бібліотекарі запросили на гостини  до читального залу старшу та середню групи дитячого садочку №12 «Дзвіночок» на сеанс  «В країні цікавих мультиків».

Діти були раді подивитися мультфільми  на великому екрані, як у справжньому кінотеатрі. Із задоволенням вони переглянули мультфільми «Просто так»,  «Фиксики», «Дедушка и внучок», але особливо дітям сподобався мультфільм «Мешок яблок».

Зацікавив дітей і показ нових дитячих  книжок , які отримала  наша бібліотека від Українського інституту книги.
Залишали нашу бібліотеку вихованці дитячого садочку з гарним настроєм. Такі заходи, які допомагають у розвитку підростаючого покоління, залишаються однією з улюблених форм роботи нашої бібліотеки. Ми завжди раді, коли наша бібліотека  плідно співпрацює з дитячими та шкільними закладами освіти.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 245 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1