Вівторок, 23.04.2024, 22:05 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Гіркі сторінки історії
Гіркі сторінки історії

В історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок - Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок  наша країна отримала перемогу у ворога, звільнивши державу від нацистських загарбників. Саме цим подіям був присвячений тематичний огляд літератури «Мужність та доблесть українців», який провела бібліотекар дитячого абонементу Гук Л.П. Вона ознайомила школярів 3-Б класу ЗОШ №10 (класний керівник Гапон В.Д.) з дитячими книгами воєнної тематики, які були презентовані на книжковій виставці «Вічно пам’ять жива…». З великою увагою слухали третьокласники розповідь бібліотекаря про солдатський подвиг в роки Другої світової.

Минатимуть роки, змінюватимуться покоління і настане той час, коли не залишиться живих свідків того ліхоліття, але пам' ять про них житиме вічно!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 565 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1