Субота, 20.04.2024, 03:27 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Грудень » 1 » Не стій осторонь!
Не стій осторонь!
Щороку першого грудня у всьому світі відзначається День боротьби зі СНІДом, затверджений у 1988 році Всесвітньою організацією здоров’я. Кожна людина повинна бути обізнаною щодо історії з’явлення цієї хвороби, стадій перебігу та засобів застереження. Синдром набутого імунодефіциту – страшна хвороба, з якою живуть і борються люди на нашій планеті. Якщо заплющити очі і сказати собі, що не хочеш про це чути, це не врятує. СНІД найчастіше набагато ближчий, ніж можна собі уявити. Всесвітній день боротьби зі СНІДом основною метою має звернення уваги суспільства на цю проблему. Організація Об’єднаних Націй створила в 1996 році союз шести всесвітніх організацій, названий Спільною програмою Об’єднаних Націй з проблем ВІЛ / СНІДу (ЮНЕЙДС). Ця програма об’єднує спонсорів цього спільного проекту, Дитячий фонд ООН, Програму ООН з розвитку, Фонд ООН з питань народонаселення, Організацію ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) та Світовий банк. ЮНЕЙДС підтримує довгострокові глобальні проекти з профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу, допомагає боротьбі за права людини незалежно від ВІЛ-статусу, здійснює допомогу країнам в усьому світі за допомогою проведення навчання заходам профілактики, підтримки досліджень з питань ВІЛ / СНІДу і роботи з програмами розширення міжнародного фронту боротьби з ВІЛ / СНІДом. Білицька міська бібліотека запрошує усіх бажаючих відвідати книжкову виставку – міркування «За лінією, де темрява», присвячену проблемам чуми ХХІ століття – СНІДу. На виставці представленні видання, що нададуть інформацію про усі аспекти хвороби: етиологію, шляхи зараження, засоби застереження, діагностування. Допоки не знайдені ліки від СНІДу, ми повинні знати про цю хворобу якнайбільше, а головне вчитися зі співчуттям ставитися до хворих людей. СНІД може «обрати» кожного, хоч і є групи більшого ризику, ним можна заразитися при прямому переливанні крові, при деяких медичних процедурах. З цим діагнозом ставиться хрест на довгому і щасливому житті. Саме ці факти доводять, що зайвої інформації по цьому питанню не існує. Не стій осторонь, дізнайся більше, цим можеш захистити себе і своїх рідних!

Категорія: Виставки | Переглядів: 653 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2
1 Olga
0
Дійсно, СНІД - актуальна проблема для нашого суспільства. Краще знати, всі можливості зараження СНІДом, та передбачити, ніж потім гірко жалкувати. Де ще, як не в бібліотеці, можна дізнатися з різних ресурсів про цю страшну хворобу? Дякую бібліотекарям за проведу роботу.