Четвер, 25.04.2024, 08:47 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Серпень » 13 » Нехай в серці кожної дитини живе любов до України!
Нехай в серці кожної дитини живе любов до України!

Цьогоріч наша рідна Батьківщина – Україна святкує  свій 30 - річний ювілей. Цей день особливий  для кожного з нас – і дорослих, і для юних громадян нашої держави.  Напередодні цієї святкової дати працівники нашої бібліотеки відвідали ДНЗ №12 «Дзвіночок». Вони підготували та провели для дітей середньої та старшої  груп  «Чомусики»  та «Гномики» ( вихователь Осмятченко В.М.) патріотичний калейдоскоп  «Чудова земля – Україна».

Уважно слухали діти розповідь бібліотекаря  про історичне минуле нашої країни,  її  географічне розташування,  легенду «Наша земля», казку  «Про державні символи».

Не менш захоплюючими були і  ігри для малюків. Діти із задоволенням прийняли участь у грі «Які ми?» та  «Ложку передай – страву українську називай», а також відповідали на питання вікторини «Україна – рідний край».

Завдяки такому  заходу маленькі громадяни нашої держави  мали змогу дізнатися  багато нового та цікавого про країну, в якій вони живуть,  про іі культурну  та історичну  спадщину.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 256 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1