П`ятниця, 29.03.2024, 11:51 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Жовтень » 2 » Осінь життя
Осінь життя

Міжнародний день людей похилого віку – це особливе свято, яке відзначається в багатьох країнах світу з 1992 року. Осінь життя. В поважному віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Поважні люди - це повноправні громадяни своєї країни. Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою. Саме в чудовий осінній день 1 жовтня відбулися літературні посиденьки «Золота поезія осені, які зібрали у бібліотеці  мешканців міста, шанувальників книги. Лунали ліричні вірші, сердечні слова чергувалися з музичними номерами та теплими привітаннями на адресу людей поважного  віку. Осіння зустріч, не дивлячись на дощову погоду, налаштувала на тепле спілкування. Бібліотекарі від щирого серця побажали щастя, здоров’я та багато радісних днів людям поважного віку. Вони створили теплу, дружню атмосферу в  світлому та затишному читальному залі. Літературні посиденьки  пройшли в атмосфері згуртованості, добра та щирості.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 182 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.5/4