Четвер, 28.03.2024, 18:19 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2022 » Січень » 27 » Пам’ятаємо героїв Крут!
Пам’ятаємо героїв Крут!

В історії України є багато гірких сторінок, серед яких і трагічні події, які відбулися 29 січня 1918 року біля невеличкої залізничної станції Крути на Чернігівщині. Саме тут, більше 100 років потому, відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. У бою під Крутами, який тривав близько 5 годин, полягли київські студенти й учні, захищаючи підступи до Києва від 4000 більшовицької армії.

Напередодні дня пам ‘яті героїв Крут бібліотекарі запросили до бібліотеки старшокласників ЗОШ №9 на відео перегляд з обговоренням «Крути: сум, і біль, і вічна слава». Школярі отримали багато інформації про героїчні події тих трагічних часів, прийняли участь в обговоренні відео, а також ознайомилися з книгами даної тематики, які є на полицях бібліотеки. Такі заходи допомагають формувати у молодого покоління почуття патріотизму, любові до свого народу та героїчного минулого на прикладі подвигу своїх однолітків.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 218 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1