Четвер, 25.04.2024, 20:03 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Вересень » 22 » Перше знайомство з бібліотекою
Перше знайомство з бібліотекою

Для цих дітей відвідування міської бібліотеки стало справжньою радісною подією, тому що учні спеціального класу вперше в житті були запрошені в бібліотеку на екскурсію «Знайомство з бібліотекою», де  на них чекало не тільки багато цікавих книжок, журналів та іграшок, але чимало гарних вражень.

Вони подорожували всіма залами бібліотеки, але найбільше їм сподобався дитячий абонемент своїми яскравими виставками, особливо до вподоби були поробки, зроблені власними руками читачів бібліотеки.

Бібліотекар ознайомила  школярів з книжковою виставкою «Світ книги  - чисте джерело», а також з цікавими книгами, які отримала бібліотека від Українського інституту книги, прослухали книгу Єви Сольської «Кошеня і Сонечко».

Діти відгадували загадки про книгу, розповідали про свої улюблені книжки, а також дізналися про правила користування книгою та бібліотекою.

Сподіваємось, що такі екскурсії стануть у нагоді для дітей , які пообіцяли стати не тільки читачами бібліотеки, але  й її  друзями.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 183 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1