П`ятниця, 26.04.2024, 20:22 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Лютий » 8 » Перший урок з комп’ютерної грамотності для старшого покоління
Перший урок з комп’ютерної грамотності для старшого покоління

5 лютого у Водянському будинку культури пройшов перший урок з комп'ютерної грамотності для мешканців селища Водянське, який провела працівник Білицької бібліотеки  Великоіваненко Ю.О.

На ньому були присутні люди старшого покоління, які виявили бажання покращити свої навички у роботі з комп'ютером та мобільним телефоном. На першому уроці присутні дізналися про види браузерів та їх пошукові системи, отримали базові практичні навички щодо користування Інтернетом, навчилися робити нові вкладки, закладки та шукати свої запити в історії пошуку.

Мешканці селища отримали багато нової корисної інформації та побажали зустрічатися частіше.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 246 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/3