Субота, 20.04.2024, 10:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Вересень » 16 » Пізнаємо світ разом з книгою!
Пізнаємо світ разом з книгою!

Чудовим осіннім  днем  бібліотекарі провели на майданчику біля  бібліотеки  пікнік на свіжому повітрі "У книги – на гостинах", на  який запросили  наймолодших  школярів.

Діти відповідали  на бліц – опитування «Моя улюблена книга», змагалися в читацькій естафеті «Я читаю краще за всіх», розгадували загадкове асорті «Коли мудрий  - відгадай» та відповідали на питання вікторини  «Підкажи словечко». Сподобався дітям і бібліофреш «Книжечка новенька дітям до серденька», з  якого вони дізналися про нові книги для дітей, які нещодавно отримала наша бібліотека.

Діти одразу ж розібрали всі журнали та  книжечки, стали їх роздивлятися, читати. По малюнках учні  намагалися розповісти про що йдеться мова в обраній книжечці.

Після  заходу на свіжому повітрі  бібліотекарі запросили своїх маленьких читачів  до  міської бібліотеки. Діти зацікавились тим, що у бібліотеці можна взяти книжку додому почитати, а ще погратися в  настольні ігри. Цього дня  щколярі записалися до бібліотеки і стали її читачами. Ласкаво  запрошуємо у багатий і різноманітний світ книги!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 221 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.7/3