П`ятниця, 29.03.2024, 02:37 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 18 » Подорож до Країни довідкової
Подорож до Країни довідкової

Незвичайний та цікавий бібліотечний урок «Твої помічники у навчанні» провели бібліотекарі  з учнями 3-Б класу ЗОШ №10. На уроці учні познайомилися з довідковою літературою, зокрема, різними видами довідкових видань (словників, довідників, енциклопедій), які є в бібліотеці. Особливо зацікавили дітей енциклопедії «Комахи», «Рослини і тварини України», «Відкриття і винаходи». Дуже сподобались школярам практичні завдання з пошуку інформації за  певною темою. Із задоволенням діти відповідали на питання: «Скільки зірок можна побачити неозброєним оком?», «Що таке галактика?», «Коли з’явилась перша авторучка?, «Що означають слова  «бібліотека», «абонемент» та інші. Неабиякий інтерес викликала  і робота зі словниками.

Завдяки бібліотечному уроку школярі дізналися багато корисної інформації про довідкову літературу, з’ясували її значення у навчанні, отримали навички з користування  енциклопедіями та словниками. Такі знання дозволяють розширити їх кругозір, а допитливість допоможе краще оволодіти знаннями.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 650 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.5/2