П`ятниця, 26.04.2024, 20:15 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Квітень » 1 » Подорож  до країни мрій та казок
Подорож  до країни мрій та казок

На початку квітня діти і дорослі святкують день народження дитячої книги. З моменту появи на світ людина починає вчитися ходити, говорити, пізнавати навколишній світ. Сонячний промінь і метелик, який сів на квітку, кумедна картинка і добра пісня, весела гра і улюблена книга – перші вчителі дитини.
Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. Книга розповідає про казкових богатирів, про шкільне життя, про далекі екзотичні країни. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.
Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г.- Х. Андерсен   (1805 – 1875).  Він автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих.  В цьому році   ми відзначаємо 215 років  з дня його народження . Твори автора перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями   багатьох  екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К.Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначаємо Міжнародний день дитячої книги.
 До  Дня  народження казкаря  бібліотека  презентує книжкову виставку «Країна чудес Г.-Х Андерсена», яка стане в нагоді не тільки дітям, але і їх батькам.         Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя.

Категорія: Виставки | Переглядів: 389 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2