Четвер, 25.04.2024, 12:55 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Квітень » 16 » Подорож  в  країну народних символів
Подорож  в  країну народних символів

Державні та народні символи – візитна картка кожної  країни, які є своєрідними розпізнавальними знаками. Народні символи це те, що найбільше любить і шанує даний народ. В одних народів їх більше, в інших -   менше. Називаючи народний символ, можна дізнатися, про яку країну йде мова. Українці мають свої традиції, які споконвіку шанують і бережуть. Народні символи вишивають на сорочках, рушниках, про них складено багато легенд, вони використовуються в обрядах та звичаях.
Про все це дізналися учні 3 класу ЗОШ №8. Працівники міської бібліотеки разом  зі шкільним бібліотекарем  Добрелею Н.К. провели  незвичайний урок - уявну природознавчу подорож «Віночок народних символів».

Діти дізналися про  рослинні, тваринні символи  України та символи – святині. Із задоволенням вони відгадували загадки, прослухали легенди про калину та тополю, дізналися про  такі символи, як барвінок, соняшник, мак, лелеку, зозулю, ластівку та символи - святині  - хліб,рушник, віночок.

Народні символи України – це наші святині. Шануймо й бережімо їх! Якщо ми хочемо зрозуміти світ і себе в ньому, ми повинні не забувати традиції рідного народу.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 440 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0