Четвер, 25.04.2024, 23:26 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Вересень » 26 » Подорожуємо українською казкою
Подорожуємо українською казкою

Міська бібліотека в новому учбовому році продовжує низку голосних читань на допомогу шкільній програмі. Цього разу бібліотекарі завітали до учнів 4-Б класу ЗОШ №10 (класний керівник Мамаєва О.В.)з голосними читаннями українських народних казок, з яких ми черпаємо скарби народної мудрості. Казка - це велике таїнство народу, народжене самим життям, силою буття і ще чимось таким, що дороге і близьке кожному  із нас. Багато казок породила українська земля! І кожна казка неймовірна гарна!
У цьому переконалися школярі, познайомившись з народними казками  «Чому вовк не схотів собачого  життя», «Жаба боязкіша від зайця», «Вовк і кобила». Прослухавши казки, діти на їх прикладі,  вчаться  розбиратися зі складним світом людських взаємин,  відрізняти добро від зла, а також робити гарні вчинки.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 290 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1