П`ятниця, 19.04.2024, 10:40 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Березень » 21 » «Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!»
«Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово!»

Відродження, розквіт усього живого відбувається саме навесні. Весняне сонечко засвітило, пробиваються перші пагінці свіжої зелені. Все це викликає у нас захоплення  і незвичні почуття. Так і поезія пробуджує людину, бо поезія – це життя, а воно розквітає весною, а для романтичних і обдарованих людей – це  стимул для написання поетичних творів, саме тому 21 березня в Україні святкують  Всесвітній день поезії.
       Позитивний образ поезії - справжнє сучасне мистецтво, відкрите людям, що розуміють необхідність читання. До Всесвітнього дня поезії Білицька бібліотека  презентує книжкову виставку «Поезія – краса життя земного», на якій представлені збірки поезії  наших земляків.
      За чарівний світ віршованих рядків хочеться низько вклонитися поетам Добропільського краю, особливо учасникам клубу «Друкарська братія» на чолі з почесним громадянином міста Білицьке А.П. Копцовим. Працівники та користувачі бібліотеки щиро вдячні поетам – землякам за те, що вони намагаються, незважаючи ні на що, донести до своїх читачів найголовніше  - силу друкованого слова, жагу до життя та прославлення своєї малої Батьківщини. Творчого натхнення, міцного здоров’я та всього доброго бажаємо вам у Всесвітній день поезії!  Зі святом!

Категорія: Виставки | Переглядів: 488 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.2/4