Четвер, 25.04.2024, 08:39 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Вересень » 24 » Попіл Бабиного Яру в наші стукає серця
Попіл Бабиного Яру в наші стукає серця

Україно моя, скільки сліз пролила ти кровавих… Скільки стогону людського проривається  з-під землі, волаючи про перерване у розквіті життя… Бабин Яр… Не наснись нікому, молю, благаю! Нехай тисячі невинних будуть впокоєні нашими молитвами і спогадами.
«У Бабинім Яру палають сотні свіч…», інформаційна година, присвячена минулому, страшним подіям 1941 – 1943 років, була проведена в читальному залі бібліотеки для учнів 10 класу ЗОШ №9(кл. керівник Дмитрук І.М.)

Невимовний біль, переданий бібліотекарем на словах, документальний фільм «Бабин Яр. Шлях смерті» змогли донести старшокласникам жахи масових розстрілів євреїв в урочищі Бабин Яр. Тільки факти: за три роки було розстріляно від 70 000 до 200 000 осіб. Точної цифри немає і досі. 50-ти метрова глибина Яру, два з половиною кілометри у довжину – наповнені людськими … серцями, мріями, сльозами, плачем, і болем –  щемливим до втрати свідомості…Врятувалося лише 29 людей. Врятованими були, переважно діти. У багатьох своїх інтерв’ю, вже дорослі, вони пригадували, як їх  рятували няні, бабусі та батьки ціною власного життя.

Давайте завжди пам’ятати гірки сторінки історії України, цінувати мир та усвідомлювати, що життя та злагода між людьми – найвищі цінності на  землі.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 278 | Додав: tetyana | Рейтинг: 5.0/1