Четвер, 28.03.2024, 16:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Серпень » 15 » Прийшов Спас – йде вже літечко від нас!
Прийшов Спас – йде вже літечко від нас!

Другий Спас – це свято Перетворення Спаса нашого – Ісуса Христа. За церковними переказами, колись дуже давно в цей день  узяв Ісус Христос Петра, Якова та Івана й повів їх на високу гору. Там він прямо на очах здивованих людей змінився: обличчя засяяло, одяг став білий. Аж ясний. До того ж явилися їм Мойсей та Ілля й вели розмови з Ісусом Христом. А з хмари почувся голос: «Це син мій улюблений, у котрому моє благословення. Його слухайтеся». Це видіння є часткою того вічного щастя, яке буде для кожного нагородою за вірність Богові.

Цього дня православні християни обмірковують своє життя, діяння і помисли. За стародавнім церковним звичаєм стиглі яблука, виноград, ріпу та інші плоди приносили для освячення до церкви на знак подяки Господу за отримані дари.

Шануючи  звичаї українського народу, міська бібліотека презентувала у читальному залі  книжкову виставку- інсталяцію «Святий Спас  прийшов до нас». Бажаєте ознайомитися з літературою, пов’язаною з традиціями, народними прикметами та спостереженнями  наших предків? Приходьте до нашої бібліотеки!

Категорія: Виставки | Переглядів: 384 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1