Середа, 24.04.2024, 09:49 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2015 » Квітень » 23 » Природа – наш спільний дім
Природа – наш спільний дім

Доведено, що основи світогляду особистості закладаються в дитинстві. Тож ознайомлення дітей з природою та виховання відповідального ставлення до неї саме в шкільному віці має величезне значення і є невіддільною складовою освітнього виховного процесу.

Навчити помічати красу довкілля, гармонійно співіснувати з природою та раціонально використовувати її багатства — ось пріоритетні завдання екологічного виховання школярів.

Чітко усвідомивши в дитинстві відповідальність за природу як живий організм, у майбутньому дитина відчуватиме велику потребу діяти заради збереження та відновлення її багатств. Невід'ємну роль у формуванні екологічної культури дітей відіграє саме бібліотека.

Для учнів групи продовженого дня (вихователь Дьоміна К.С.) бібліотекар Гук Л.П.провела природничу годину «Мову рідної природи розуміти серцем вчись!»

Діти отримали загальні знання про нашу планету, природне довкілля рідного краю. Із задоволенням вони відгадували загадки, розповідали народні прикмети, відповідали на питання вікторини. Особливу радість отримали школярі від перегляду мультфільму «Про черепаху».

Саме такі заходи зближують дітей зі світом природних явищ та формують потребу у дбайливому ставлені до навколишнього середовища.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 794 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0