П`ятниця, 26.04.2024, 14:35 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Природа захисту благає!
Природа захисту благає!

На нашій планеті Земля є багато цікавого й захоплючого! Але, якщо всі люди увесь час будуть лише милуватися природою – краса поступово буде зникати. Саме про це йшла мова на  уроці доброти «Природа помилок не пробачає», який був проведений  4 жовтня для  користувачів  міської бібліотеки.
Діти палко прийняли участь у дискусії про добро та зло, виказували свою думку про те, що добро – це внутрішній стан людини, це все позитивне, корисне і потрібне в житті людей, те, що сприяє їхньому зближенню і щастю. Особливо людської доброти потребують наші друзі  -  тварини, яких ми приручили вдома або які живуть в природі.

Школярі зовсім по-дорослому обговорювали проблеми екології на Україні, розмірковували над тим, що можна зробити для покращення життя на нашій планеті. А потім із задоволенням послухали легенду «Про  добро і зло» та оповідання Василя Сухомлинського «Зла мати і добра тітонька».
     Людина –  частина природи. Знищуємо природу – знищуємо самих себе, адже наша природа – це наше життя  та наше здоров’я. Саме такий висновок зробили  діти по закінченню заходу.  Наостанок бібліотекар презентувала  дітям тематичний перегляд  літератури «Природа помилок не пробачає».

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 321 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1