Четвер, 28.03.2024, 13:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2021 » Червень » 4 » Бібліотека - простір креативного навчання
Бібліотека - простір креативного навчання

Енциклопедії від компаній Devar зовсім недавно з'явилися на ринку України, але дуже стрімко набирають популярність. Нові технології та великий вибір різних книг дозволить зі звичайної дитячої енциклопедії зробити реальний 3D світ.

3D – модель людського тіла з’явиться на сторінці книжки в доповненій реальності, щоб ти зміг вивчити її з усіх сторін.

Для цього просто переміщуй пристрій навколо 3D – моделі. На екрані ти побачиш назву різних частин людського тіла.

Ця унікальна книга дозволить тобі відвідати захоплюючий інтерактивний урок, присвячений тілу людини.

У тебе є чудова нагода пізнавально провести час - завітавши до Білицької міської бібліотеки.

Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Проекту «Активні громадяни».
#britishcouncil
#activecitizensua