Четвер, 25.04.2024, 20:56 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2020 » Квітень » 16 » Радійте всі: дорослі й діти – Христос воскрес!
Радійте всі: дорослі й діти – Христос воскрес!

Серед християнських свят особливою врочистістю виокремлюється Свято Пасхи – Великдень – одне з найбільших свят християн – святкується в Україні ще з Х століття  навесні і пов’язане з воскресінням  Ісуса Христа, тому  й має назву Великий  день. Радість   у Воскреслому Господеві лунає цими днями,  наповнюючи наші серця духовним торжеством. Адже нині Христос переміг смерть Своїм Воскресінням, відкрив нам таїну життя вічного. Воскресіння Христа створило новий напрям життя людини: зробило її земне життя осмисленим і цілеспрямованим. Наша віра  дає сенс життю земному та збагачує наше духовне життя.

Саме до Світлого Христового Воскресіння в читальній залі  бібліотеки  експонована   виставка – інсталяція «Великдень іде – благу звістку  несе!», на  якій представлені не тільки книги та періодичні видання релігійної тематики, але й дитячі малюнки та поробки, присвячені Святу  Пасхи, які з любов’ю зроблені власноруч читачами нашої бібліотеки.

Як увесь світ і увесь народ, так і ми повинні знати, що Великдень – це пам’ять тієї світлої події, коли Ісус Христос, що за нас терпів розп’яття на  хресті, воскрес власною силою. Воскресіння  Христа  закликає нас до моральної чистоти і святості, воно вчить нас бачити в людині  брата, образ і подобіє Бога.

Категорія: Виставки | Переглядів: 419 | Додав: tetyana | Рейтинг: 3.0/2