Четвер, 18.04.2024, 07:51 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Разом з книгою відкриваємо світ
Разом з книгою відкриваємо світ

Безмежна роль книги в житті людини. І це дійсно так. З дитячих років книжка допомогає зрозуміти світ. Книга – мудрий друг і порадник, вона розповідає нам про подорожі, пригоди, чудеса, навколишній світ. В ній зібрана мудрість всього людства, яка дійшла до наших часів і передавалася із покоління в покоління.
       Про все це дізналися дошколята старшої групи «Сонечко» дитячого садочка «Дзвіночок» (вихователь Горбань О.Г.), переступивши  вперше в житті поріг міської бібліотеки. Бібліотекар дитячого абонемента Гук Л.П. провела для них   екскурсію «Разом з книгою відкриваємо світ» всіма залами бібліотеки. Вона ознайомила дітей з книжковими новинками, періодичними виданнями для дітей, енциклопедіями та іншими  цікавими виданнями бібліотеки. Особливо привабили дітей експонати часів Другої світовою війни, які розташовані на краєзначій виставці «Ім'я високе, як блакить, -- Донеччина моя».
     Завдяки таким екскурсіям бібліотекарі розвивають у дітей інтерес до книги, виховують культуру читання, сприяють тому, що в майбутньому  маленькі відвідувачі стануть не тільки справжніми друзями книги, але і нашої бібліотеки!

Категорія: Співпраця з ДНЗ №12 «Дзвіночок» | Переглядів: 1144 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1