П`ятниця, 29.03.2024, 00:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2019 » Червень » 11 » Рідний край – як рідна мати!
Рідний край – як рідна мати!

Кожна людина завжди з великою любов’ю згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, де відкрився для неї казковий дивосвіт.  Батьківщина - це стежка, яка веде  до школи, птахи, які співають дзвінкоголосі пісні, це казки, які розповідала бабуся, це зелена травичка і наша блакитна річка Сіверський Донець. Це  все і є наша маленька Батьківщина, яка називається Донбас. Там степ безкрайній, і небо високе, край вугілля і металу, край, де  усе співає славу праці, Людині Праці – творцю і господарю.

Саме для того, щоб ознайомити маленьких читачів з історією, мальовничою природою та видатними людьми рідного краю, працівники міської бібліотеки провели з  дітьми під час літніх канікул гру - подорож «Сторінками рідного краю». Діти із задоволенням прийняли участь у вікторинах: «Чи знаєш ти свій рідний край», «Природні чудеса Донеччини»,  у грі «Міста нашого краю». Під час заходу маленькі відвідувачі отримали багато нової та цікавої інформації, а бібліотекарі – подяку від його учасників. Не забуваймо слова поетеси В. Лабунської:
                         Допоки живемо і любимо ми,
                         Не висохне цілющая криниця.
                         Хай розквітає край наш степовий.
                          І колоситься золота пшениця!

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 323 | Додав: tetyana | Рейтинг: 1.0/1