П`ятниця, 26.04.2024, 07:11 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Січень » 5 » Робимо дива своїми руками
Робимо дива своїми руками

Канікули! Весела пора, особливо взимку, коли нарешті випав такий довгоочікуваний сніжок і можна чудово провести вільний від уроків час. Але для багатьох дітей – це змога зайнятися своїм улюбленим хобі, зробити новорічні дива своїми руками.

Міська бібліотека завжди з вдячністю приймає від своїх читачів творчі дарунки, в які вкладена крихітка їх душі. На зимових канікулах дитячий абонемент бібліотеки презентував для своїх відвідувачів виставку творчих робіт «Дитячий вернісаж», на якій продемонстровані найкращі роботи дітей з кімнати школяра «Факел» (педагог -організатор Колпак О.М.).

Учні надали багато чудових малюнків, присвячених дню Святого Миколая. Поробки дітей Швець Наталії, Бутенко Аліни та Толмачової Таїсії захоплюють своєю майстерністю.

Кожна дитина – потенційна творча особистість. Завдання дорослого – розбудити талант, дати поштовх до розвитку. Тож фантазуйте і творіть разом з дитиною!

Категорія: Виставки | Переглядів: 828 | Додав: tetyana | Рейтинг: 0.0/0